Kino mėgėjai, džiaukitės! Lietuva gali pasiūlyti daug puikių filmų. Jei ieškote ko nors naujo pažiūrėti arba norite daugiau sužinoti apie Lietuvos kultūrą, turėtumėte peržiūrėti šiuos filmus. Nuo dramos iki komedijos – štai penki lietuviški filmai, kuriuos būtina pamatyti:

  1. Sangailės vasara (2015): Šioje paauglystės dramoje pasakojama apie paauglę Sangailę, kuri įsimyli kitą merginą ir stengiasi prisipažinti savo šeimai. Režisierės Alantės Kavaitės režisuotas filmas su galingu Monikos Linkytės garso takeliu – tai emocinga kelionė, perteikianti paauglystės esmę.
  2. Lošėjas (2019): Šis kriminalinis trileris pasakoja apie du brolius, atsidūrusius priešingose įstatymo pusėse. Vienas jų tampa azartišku lošėju, o kitas prisijungia prie nusikalstamos gaujos, dėl ko įvyksta lemtinga konfrontacija. Šis įtemptas filmas neabejotinai prikaustys jus prie kėdės krašto ir privers suabejoti morale ir lojalumu taip, kaip net neįsivaizdavote.
  3. Perėjimo paukščiai (Birds of Passage, 2019): Šis apdovanojimus pelnęs filmas pasakoja apie dvi seseris, kurios leidžiasi į kelionę per dykumą, kad įvykdytų senovinį ritualą. Nuostabios kinematografijos ir nuostabios vaidybos filmas „Birds of Passage” tikrai jus sužavės.
  4. Kai įsimyliu (2020): Romantinė komedija su posūkiu, šis filmas pasakoja apie du nepažįstamuosius, kurie susipažįsta internete ir įsimyli per vieną dieną. Daug juoko ir širdį sušildančių akimirkų, „Kai aš įsimylėsiu” yra žavus filmas apie meilės galią.
  5. Po paviršiumi (2020): Jei ieškote kažko tamsaus ir šiurpaus, šis filmas kaip tik jums. Šiame įtraukiančiame trileryje pasakojama apie grupę nusikaltėlių, kurie planuoja apiplėšti banką, tačiau greitai perlipa per galvą. Filmas „Po paviršiumi”, kuriame gausu posūkių, neabejotinai privers jus spėlioti iki pat pabaigos.

Tad pirmyn ir pasimėgaukite lietuvišku kinu! Čia kiekvienas ras kažką sau, tad griebkite popkornus ir pasiruoškite neįtikėtinam kino nuotykiui.

stonys.lt

Recommended Posts

Kaip filmuoti ir redaguoti profesionalios kokybės vaizdo įrašus telefonu

stonys.lt
 

Šiandieninėje visuomenėje paplitus išmaniesiems telefonams, nenuostabu, kad vis daugiau žmonių telefonais filmuoja vaizdo įrašus. Tiesą sakant, neseniai atliktas tyrimas parodė, kad 78 % žmonių naudoja savo telefonus vaizdo įrašams fiksuoti. Nors yra puikių telefonų programėlių, skirtų vaizdo įrašams filmuoti, jų kokybė dažnai […]