Kino mėgėjai, džiaukitės! Lietuva gali pasiūlyti daug puikių filmų. Jei ieškote ko nors naujo pažiūrėti arba norite daugiau sužinoti apie Lietuvos kultūrą, turėtumėte peržiūrėti šiuos filmus. Nuo dramos iki komedijos – štai penki lietuviški filmai, kuriuos būtina pamatyti:

  1. Sangailės vasara (2015): Šioje paauglystės dramoje pasakojama apie paauglę Sangailę, kuri įsimyli kitą merginą ir stengiasi prisipažinti savo šeimai. Režisierės Alantės Kavaitės režisuotas filmas su galingu Monikos Linkytės garso takeliu – tai emocinga kelionė, perteikianti paauglystės esmę.
  2. Lošėjas (2019): Šis kriminalinis trileris pasakoja apie du brolius, atsidūrusius priešingose įstatymo pusėse. Vienas jų tampa azartišku lošėju, o kitas prisijungia prie nusikalstamos gaujos, dėl ko įvyksta lemtinga konfrontacija. Šis įtemptas filmas neabejotinai prikaustys jus prie kėdės krašto ir privers suabejoti morale ir lojalumu taip, kaip net neįsivaizdavote.
  3. Perėjimo paukščiai (Birds of Passage, 2019): Šis apdovanojimus pelnęs filmas pasakoja apie dvi seseris, kurios leidžiasi į kelionę per dykumą, kad įvykdytų senovinį ritualą. Nuostabios kinematografijos ir nuostabios vaidybos filmas „Birds of Passage” tikrai jus sužavės.
  4. Kai įsimyliu (2020): Romantinė komedija su posūkiu, šis filmas pasakoja apie du nepažįstamuosius, kurie susipažįsta internete ir įsimyli per vieną dieną. Daug juoko ir širdį sušildančių akimirkų, „Kai aš įsimylėsiu” yra žavus filmas apie meilės galią.
  5. Po paviršiumi (2020): Jei ieškote kažko tamsaus ir šiurpaus, šis filmas kaip tik jums. Šiame įtraukiančiame trileryje pasakojama apie grupę nusikaltėlių, kurie planuoja apiplėšti banką, tačiau greitai perlipa per galvą. Filmas „Po paviršiumi”, kuriame gausu posūkių, neabejotinai privers jus spėlioti iki pat pabaigos.

Tad pirmyn ir pasimėgaukite lietuvišku kinu! Čia kiekvienas ras kažką sau, tad griebkite popkornus ir pasiruoškite neįtikėtinam kino nuotykiui.

www.stonys.lt

Recommended Posts

Aktorių perklausos. Kas tai?

www.stonys.lt
 

Aktorių perklausos – tai esminis procesas kino ir teatro industrijoje, leidžiantis režisieriams ir kastingo direktoriams atrinkti tinkamiausius aktorius įvairiems vaidmenims. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas yra aktorių perklausos, kaip jos vyksta ir kokios svarbios jų ypatybės. Kas yra aktorių perklausa? Aktorių perklausa – […]

Telefonų remonto niša Vilniaus verslo ir kino industrijų sankirtoje

www.stonys.lt
 

Vilniaus miesto gatvėse skuba įvairiausių sričių profesionalai, turistai ir kino industrijos atstovai. Čia, tarp senamiesčio plytų ir modernių verslo centrų, klesti telefonų remonto verslas, aptarnaujantis ne tik vietos gyventojus, bet ir miesto svečius. Telefonų remontas Vilniuje: kokybė ir patikimumas Vilniuje esančios telefonų […]