Į miestą atvyksta lietuviškų filmų festivalis! Jei esate lietuviško kino gerbėjas, šio renginio tikrai nenorėsite praleisti. Šių metų festivalis vyks balandžio 12-22 d. ir jame bus parodyti geriausi pastarųjų metų lietuviški filmai. Festivalis vyks keliose skirtingose Vilniaus vietose, todėl tikrai kiekvienas ras sau ką nors patrauklaus. Jei ieškote smagaus ir unikalaus būdo pažinti Lietuvos kultūrą, būtinai apsilankykite Lietuvos kino festivalyje!

Lietuvos kino festivalyje bus rodomi įvairūs filmai – nuo klasikinių klasikinių iki šiuolaikinių kino hitų. Kartu su tradiciniais filmų seansais vyks ir specialūs renginiai, pavyzdžiui, klausimų ir atsakymų sesijos su filmų kūrėjais ir kitais pramonės profesionalais, diskusijų grupės ir kt. Festivalis taip pat planuoja žiūrovams pasiūlyti keletą išties unikalių patirčių, pavyzdžiui, „kino sodą”, kuriame žiūrovai galės mėgautis filmais po atviru dangumi.

Lietuvos kino festivalis tikrai bus nuostabus renginys visiems, kurie jame dalyvaus. Galėsite ne tik išvysti geriausius Lietuvos kino filmus, bet ir daugiau sužinoti apie Lietuvos kultūrą, žmones ir kino istoriją. Nepraleiskite šios neįtikėtinos progos susipažinti su lietuviško kino pasauliu. Įsigykite bilietus jau dabar ir prisijunkite prie mūsų, kad patirtumėte nepamirštamų įspūdžių!

Festivalyje taip pat dalyvaus daugybė ypatingų svečių iš kino pasaulio: režisierių, aktorių, scenaristų ir prodiuserių, kurie papasakos apie savo filmus ir atsakys į žiūrovų klausimus. Be to, festivalio metu vyks įvairūs seminarai, kuriuose bus nagrinėjamos tokios temos kaip kinematografija, scenarijaus rašymas ir montažas. Nesvarbu, koks jūsų žinių lygis kino gamybos srityje, Lietuvos kino festivalyje tikrai rasite tai, kas jus sudomins.

Galiausiai, festivalis siūlys įvairias nuolaidas norintiems apsilankyti keliuose seansuose ar seminaruose. Taigi, jei ieškote nebrangaus būdo susipažinti su geriausiu lietuvišku kinu, šis renginys tikrai skirtas jums! Įsigykite bilietus jau dabar ir atvykite į Lietuvos kino festivalį Vilniuje šį balandį. Tai tikrai bus nepamirštama patirtis!

stonys.lt

Recommended Posts

„Sidabrinė Gervė 2023” Lietuvos kino apdovanojimai.

Neseniai įvyko Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė 2023” – prestižinis renginys, kuriame pagerbiami geriausi šalies kino industrijos pasiekimai, subūręs talentingus kino kūrėjus, aktorius ir industrijos profesionalus. Ši kasmetinė šventė ne tik įvertina išskirtinius talentus, bet ir yra platforma, skirta propaguoti ir pristatyti […]

Kaip filmuoti ir redaguoti profesionalios kokybės vaizdo įrašus telefonu

stonys.lt
 

Šiandieninėje visuomenėje paplitus išmaniesiems telefonams, nenuostabu, kad vis daugiau žmonių telefonais filmuoja vaizdo įrašus. Tiesą sakant, neseniai atliktas tyrimas parodė, kad 78 % žmonių naudoja savo telefonus vaizdo įrašams fiksuoti. Nors yra puikių telefonų programėlių, skirtų vaizdo įrašams filmuoti, jų kokybė dažnai […]